Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ozel Halk Otobüs Hizmetlerini Nasıl Buluyorsunuz

Sonuçlar
TÖHOB, AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER KONGRESİNDE

CUMHURBAŞKANLIĞI himayesinde Türkiye Belediyeler Birliği tarafından 15-16 Ocak tarihlerinde Ankara'da 'Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi' adlı bir etkinlik düzenlenecek.

Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği Derneği (TÖHOB) tarafından  'Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisinde’’ stant açarak sektörün geçmişi ve geleceği ile ilgili tanıtımlar yapacak..

TÖHOB Başkanı Ercan Soydaş ile yönetim kurulu üyeleri ve Türkiye’nin dört bir tarafından gelecek üye kuruluşlar 'Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisine’ katılarak sektör sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunacaklar.

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık ve Halk otobüsü şirketlerinin yöneticileri de Akıllı şehirler kongresine katılacaklar

Açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in yapacağı etkinliğe, 31 ülkeden 110 yabancı katılımcının yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Erzurum, Konya, Gaziantep, Sakarya, Kayseri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanları da katılacak.