Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ozel Halk Otobüs Hizmetlerini Nasıl Buluyorsunuz

Sonuçlar
Başkan

GÜÇLÜ KURUMSAL KİMLİĞİMİZ İLE HİZMET KALİTESİ SÜREKLİ YÜKSELECEK

Değerli Özel Halk Otobüsü esnafı kardeşlerim.

Özel Halk Otobüsü sektörü olarak 1920’li yıllardan bu tarafa, nerede ise 1 asırdır kutsal kent İstanbul da bir kamu hizmeti olan kent içi toplu taşımacılık faaliyetinde bulunmaktayız.

Yılda 365 gün ve günlük olarak 18-24 saat süreyle ve yeni nesil otobüslerle halkımıza kesintisiz ve en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Yaklaşık 3000 otobüsle günde asgari 20 bin sefer yapıyor,  750.000 KM kat ediyor ve 2.500.000 yolcu taşıyoruz. Bir ayda taşıdığımız yolcu sayısı nerede ise ülkemizin nüfusuna eşit.

Özel Halk Otobüsleri sayıları, hizmet kalitesi ve işletme etkinliği ile İstanbul kentimizin olmazsa olmaz gereceği haline gelmişlerdir.

Üye sayısı bini aşan İstanbul Otobüs, Özel Halk Otobüsü Sahipleri ve İşletmecileri Esnaf Odamız ise 30 yıla yaklaşan bir süreden beri sizlere hizmet sunmaktadır.

Gerek Odamızın ve sektörümüzün faaliyetlerini duyurmak, gerekse dilek, istek ve daha iyisini yapmak için önerilerinizi almak, Odanın Kurumsal kimliğini güçlendirmek için bu WEB sayfasını hazırladık ve hizmetinize sunduk.

İletişim çağındayız. Daha hızlı haberleşmek ve bilgilendirme yapmak için Odamızın üyeleriyle iletişimini güçlendirmemiz gerekiyordu. Bu anlamda WEB Sayfasını oluşturmamız bir başlangıçtı. İlerleyen zaman içinde Kurumsal WEB Sayfamızı daha da geliştirecek ve sizlere daha güzel hizmet sunacak hale getireceğiz.

Üye olsun ya da olmasın bütün esnaf kardeşlerimin WEB sayfamızı yakından takip edeceklerini, görüş ve önerilerini, eleştirilerini bizimle paylaşacağını umuyorum.

Birlik ve beraberlik halinde her engeli aşacağımız muhakkaktır. Bütün mesele ön yargılarımızı atarak ve devamlı ileriye bakarak ben demeden biz olarak davranmaktır.

Önümüzde birikmiş ve değişmediğimiz takdirde daha da birikecek sorunlarımız var. Geriye takılmadan, sektör olarak araştırma ve geliştirme gibi çok önemli eksiğimizi tamamlayarak yeni sistem kurulmasında inisiyatif almamız gerekiyor.

Tüm Özel Halk Otobüsü sektörüne hayırlı, kazasız ve belasız çalışmalar diliyorum.

Göksel OVACIK

ÖHO Esnaf Odası Başkanı