Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ozel Halk Otobüs Hizmetlerini Nasıl Buluyorsunuz

Sonuçlar
Haberler
İBB'İN YAKIT VE ŞOFÖR GİDERLERİNE DESTEK KARARI SEKTÖRE MORAL VERDİ

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf odası Başkanı Göksel Ovacık ve İstanbul Özel Halk otobüsleri şirketlerinin Başkan ve yöneticilerinin girişimi, İETT Genel müdürlüğü desteği ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu talimatı ile Otobüslerin akaryakıt giderleri ıle şoför giderleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacaktır.

25.03.2020
TÖHOB, Toplu ulaşım sektörüne ‘’gelir desteği’’ için çalışmalarını sürdürüyor

Toplu ulaşım sektörünün risk altında, fedakârca hizmet yaptığını söyleyen Tüm Özel Halk otobüsleri Birliği Genel Başkanı Ercan Soydaş, camia olarak zor bir süreçten geçildiğini ‘’gelir desteği’’ için hükümet düzeyinde görüşmelerin sürdüğünü, yerel Belediyeler düzeyinde de TÖHOB üyesi kurumlarında görüşmelerini sürdürülmesi gerektiğini söyledi

24.03.2020
BAŞKAN GÖKSEL OVACIK;’’ŞOFÖRLERİMİZ RİSK ALTINDA’’

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, İstanbul halkının ve Kaptan şoförlerin moral motivasyonu artırmak amacıyla ulusal basına ’birlikte başaracağız’’ mesajları verdi.

23.03.2020
TÖHOB Başkanı Ercan Soydaş, Zor durumda olan toplu ulaşım sektörüne destek istedi

Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) Yönetim Kurulu adına Başkanı Ercan Soydaş, Devlet-Millet birlikteliği ile güçlü bir şekilde ‘’salgını hep birlikte yeneceğiz’’ mesajı vererek zor durumda olan toplu ulaşım esnafının da istek ve taleplerini dile getirerek destek talebinde bulundu.

22.03.2020
SİGORTALILARA GELİR DESTEĞİ ÖDEMESİ

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası Başkanı ve TÖHOB Başkan yardımcısı Göksel Ovacık, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un kamuoyuna açıkladığı, ‘’Kısa Çalışma Ödeneği’’ (gelir desteği ödemesi) başvurusu hakkında Toplu Ulaşım sektörüne bilgilendirme yaptı

22.03.2020
"DAYANIŞMA İÇİNDE OLMALIYIZ"

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf odası ve Özulaş A.Ş. Başkanı ,TÖHOB Başkan yardımcısı Göksel Ovacık, Miraç Kandili ve Nevruz Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

21.03.2020
TÖHOB, SEKTÖRE DESTEK TALEBİ GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Tüm Özel Halk otobüsleri Birliği Genel Başkanı Ercan Soydaş girişimde bulunarak, hem Cumhurbaşkanı Erdoğan, hem de Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan gönderdiği dilekçede, malum salgın sebebi ile zor durumda olan toplu ulaşım sektörüne destek talebinde bulundu.

17.03.2020
İETT VE ÖHO ARAÇLARINDA DEZENFEKTASYON UYGULAMASI YAPILIYOR

İBB, 11 Mart Çarşamba gününden itibaren Kadıköy, Eminönü, Beşiktaş, Sultanbeyli, Mecidiyeköy peronlarında İETT ve ÖHO otobüslerine sefer arasında dezenfektasyon uygulaması yapmaya başladı

13.03.2020
TÖHOB, Busworld Otobüs fuarına damga vurdu

2 yılda bir düzenlenen, Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey, HKF Fuarcılık A.Ş. ve Busworld International işbirliği ile, 05-07 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

08.03.2020
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu katılımı ile PGS ödülleri verildi

Kent içi toplu ulaşımda Türkiye’nin en köklü ve büyük markası İETT, Performans Gelişim Sistemi (PGS) çerçevesinde çalışanlarını ödüllendirdi.

04.03.2020