Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ozel Halk Otobüs Hizmetlerini Nasıl Buluyorsunuz

Sonuçlar
TÖHOB, Busworld Otobüs fuarına damga vurdu

2 yılda bir düzenlenen, Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey, HKF Fuarcılık A.Ş. ve Busworld International işbirliği ile, 05-07 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Busworld Fuarları'nın Türkiye ayağı Busworld Turkey; bu yıl HKF Fuarcılık, Busworld International ortaklığı, Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) iş birliği ve İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği (İSTAB) desteği ile düzenlendi

Türkiye geneli özel halk otobüsü taşımacı esnafının çalışma bölgelerinde oluşturduğu dernek, kooperatif, şirket, oda vb. tüzel kişiliklerden oluşan Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) BUSWORLD TURKEY 2020’de fuarında ilk kez yerini alarak büyük bir organizasyona da damga vurdu

150 civarında üstünde marka ve firmanın, otobüs endüstrisindeki en yeni ürün ve teknolojilerini sergilediği fuarda, Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) , Türkiye’nin dört bir tarafından gelen üyelerine de ev sahipliği yaptı.

HKK Fuarcılık Genel Müdürü Bora Çakıcı, açılışta yaptığı konuşmada, otobüs sektöründeki hem yan sanayi hem de üreticilerin fuarda buluştuğunu ifade ederek, "Biz burada iki seneye dayanan bir çalışma yapıyoruz. Bu fuar, uluslararası bir fuar zincirinin Türkiye ayağıdır." dedi.

Fuarın herkes için güzel ve verimli geçmesini beklediklerini dile getiren Çakıcı, "Burada bir ticaret potansiyeli var. Ticaret Bakanlığımızın çalışmaları da oldu. Kendi çalışmalarımız da oldu. Bizim amacımız, tüketici ile üreticiyi bir araya getirmek. Her fuarın görevi budur. Biz de bu amaçla çalışmalarımızı yaptık." diye konuştu.

TÖHOB Genel Başkanı Ercan Soydaş ve Başkan yardımcısı Göksel Ovacık, açılışta konuşma yaparak ,Özel Halk otobüsü esnafının fuara ilgi göstereceğini belirterek emeği geçenlere teşekkür ettiler.

TÖHOB, SEKTÖRE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Tüm Özel Halk otobüsleri Birliği TÖHOB, Busworld otobüs fuarında, üyelerine ev sahipliği yaptı. Açılış töreni sonrası Başkan Ercan Soydaş, yönetim kurulu üyeleri ve TÖHOB 'e üye Özel Halk otobüsü kurumlarının temsilcileri ile Fuar alanını gezerek firma yetkililerinden bilgi aldı. TÖHOB standında da hem ziyaretçilere, hem de üyelerine ev sahipliği yapan TÖHOB yönetim kurulu, Busworld fuarında organizasyon ile takdir topladı