Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ozel Halk Otobüs Hizmetlerini Nasıl Buluyorsunuz

Sonuçlar
İSTANBUL ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ GELECEĞİ İLE İLGİLİ TOPLANTILAR HIZ KAZANDI

**İBB, İETT VE ÖHO YÖNETİCİLERİ İLE KAPSAMLI AYRI AYRI 2 ÇALIŞTAY GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İstanbul Özel Halk Otobüsleri İşletme Sisteminin bütünüyle yenilenerek, İstanbul halkının ve Özel Halk otobüs işletmecilerinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilecek duruma getirilmesi için İETT önderliğinde başlatılan çalışmalar, İBB ve İETT yöneticileri ile Özel Halk otobüsü temsilcilerinin katılımı ile hızlı bir şekilde devam ediyor.

İLK ÇALIŞTAY

Bu çalışma kapsamında Özel Halk Otobüsü sektörünün görüş ve önerilerinin alınması maksadıyla geçtiğimiz hafta Cumartesi İETT Kâğıthane Garajında tam günlük bir Çalıştay gerçekleştirildi.

Bu Çalıştaya katılan İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası Göksel Ovacık ve Şirket Yöneticileri, gündem konuları ile süre kısıtlaması olmadan görüş ile önerilerini kapsamlı bir şekilde ifade ettiler.

Özel Halk otobüsleri Şirket Başkanları görüşlerini ve fikirlerini beyan ederken, sektör adına, Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, kapsamlı bir sunum yaparak geçmişten günümüze sektörü tanıtarak beklentileri dile getirdi. Katılımcıların ve Hukukçuların beyan ettikleri görüş ve öneriler anlık olarak tek, tek kayıt altına alınarak not edildi.

Çalıştaya Ulaşımdan sorumlu İBB Meclis üyeleri de katılarak hem görüş ve önerileri dinlediler, hem de kendi görüş ve önerilerini ifade ettiler.