Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Ozel Halk Otobüs Hizmetlerini Nasıl Buluyorsunuz

Sonuçlar
ÖZEL HALK OTOBÜSLERİNDEN SEL MAĞDURLARINA DESTEK

Batı Karadeniz'de meydana gelen sel afetinden mağdur olanlara İstanbul Halk Otobüsleri Esnaf Odası öncülüğünde düzenlenen destek kampanyasından toplanan bağışlar AFAD'a teslim edildi.

Başta Kastamonu olmak üzere Batı Karadeniz'de yaşanan sel felaketine duyarsız kalmayan İstanbul Özel Halk otobüsleri kurumlarının temsilcileri Özulaş A.Ş. ve  Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık Halk ulaşım A.Ş. Başkanı Naci Yağız, , Öztaş Başkanı Mehmet Tekin, Mavi Marmara Başkanı Ramazan Gürler ve Yeni İstanbul Başkan Vekili Nihat Pelen ile birlikte toplanan bağış çekini  İstanbul AFAD İl Müdürü Gökhan Yılmaz'a teslim ettiler.

İstanbul Özel Halk otobüsleri Esnaf Odası ve Özulaş A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık;’’Biz özel halk otobüsleri olarak toplumun bir parçasıyız. Bu tür felaketlere karşı her zaman duyarlı olmaya çalışıyoruz. Geçmişte de bunu yaptık. Erzincan depreminden tutun Somali’ye Soma ve Malatya, Elâzığ depremlerine kadar ülkemizde yaşanan felaketlere karşı görevimizi yapıyoruz. Bizler esnaf temsilcileri olarak yardımlar konusunda daha duyarlı oluyoruz. Bütün işletmeci arkadaşlarımız da duyarlı davranıyorlar. Bu vesileyle sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz.

AFAD İl Müdürü Gökhan Yılmaz "sizlerin aracılığı ile bizlere bu desteği sunan esnaflarınıza teşekkürlerimi sunarım. AFAD olarak sizleri gibi bağışçılarımızın destekleri ile afetzedelerimizin daima yanında oluyoruz. Destekleriniz ve özveriniz bizler için değerli" dedi.